امروز: جمعه 29 تیر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

واژه نامه کتابداری و دکومانتاسیون

واژه نامه کتابداری و دکومانتاسیون دسته: کتابداری
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: pdf
حجم فایل: 1821 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 65

توصیه برای دانشجویان رشته کتابداری مشکلات مربوط به استفاده از متون خارجی در رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی به خاطر کمبود و پراکندگی فرهنگ‌های تخصصی، این مرکز را بر آن داشته تا اصطلاحات موجود در منابع مختلف را گردآوری کند و از تلفیق و ویراستن آنها مجموعه حاضر را فراهم نماید لازم به یادآوری است که بسیاری از واژه‌های مربوط به کامپیوتر و وسایل ماشینی دیگ

قیمت فایل فقط 3,000 تومان

خرید

مشکلات مربوط به استفاده از متون خارجی در رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی به خاطر کمبود و پراکندگی فرهنگ‌های تخصصی، این مرکز را بر آن داشته تا اصطلاحات موجود در منابع مختلف را گردآوری کند و از تلفیق و ویراستن آنها مجموعه حاضر را فراهم نماید. لازم به یادآوری است که بسیاری از واژه‌های مربوط به کامپیوتر و وسایل ماشینی دیگر که دیرزمانی است به حوزه علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی راه‌یافته در این کتاب منظور شده است.

واژه‌نامه کتابداری و دکومانتاسیون با همت شهید عباس اسلامیه رئیس انتظارات مرکز اسناد و مدارک علمی در سال ۱۳۶۲ گردآوری و تنظیم گردید. شهید عباس اسلامیه از ابتدای تأسیس مرکز اسناد و مدارک علمی در بخش انتشارات این مرکز فعالیت داشت و از سال ۱۳۶۱ تا زمان شهادت ۲۶/۱/۱۳۶۶ سرپرستی بخش انتشارات را عهده‌دار بود. در ویرایش دوم این اثر که به یادبود آن شهید عزیر منتشر می‌شود سعی شده است ضمن اصلاحات لازم در ویرایش اول، واژه‌های جدیدی نیز به آن افزوده گردد.

قیمت فایل فقط 3,000 تومان

خرید

برچسب ها : واژه نامه کتابداری و دکومانتاسیون , واژه نامه کتابداری و دکومانتاسیون

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر