امروز: دوشنبه 1 مرداد 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

اثر سالخوردگی ( فرسودگی) روی خواص پراکندگی نانوذرات نقره برای سلول خورشیدی پلاسمونیک

اثر سالخوردگی ( فرسودگی) روی خواص پراکندگی نانوذرات نقره برای سلول خورشیدی پلاسمونیک دسته: برق
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 2411 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 17

نانو ذرات فلزی (MNP) که تحریک¬های پلاسمون سطحی را پشتیبانی می¬کنند، پیشرفت¬های بهره¬وری در سلول¬های خورشیدی را از طریق پراش (پراکندگی) زاویه بزرگ و جذب نور نشان داده¬اند با این حال، کدر کردن نقره می¬تواند خواص پراکندگی MNP را تنزل بخشد، در نتیجه، پتانسیل جذب نور را محدود می¬کند در این مقاله، ما تأثیر سالخوردگی (فرسودگی) روی عملکرد MNPs (نانوذرات)

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

خرید

نانو ذرات فلزی (MNP) که تحریک­های پلاسمون سطحی را پشتیبانی می­کنند، پیشرفت­های بهره­وری در سلول­های خورشیدی را از طریق پراش (پراکندگی) زاویه بزرگ و جذب نور نشان داده­اند. با این حال، کدر کردن نقره می­تواند خواص پراکندگی MNP را تنزل بخشد، در نتیجه، پتانسیل جذب نور را محدود می­کند. در این مقاله، ما تأثیر سالخوردگی (فرسودگی) روی عملکرد MNPs (نانوذرات) نقره در طول زمان را مطالعه می­کنیم. نتایج تجربی ما نشان می­دهند که تخریب در جریان نوری به دلیل سالخوردگی، زمانی که با مورد رسوب تازه MNPs (نانوذرات) نقره مقایسه می­کنیم، می­تواند به زیادی 7% باشد. نتایج شبیه­سازی بیشتر نشان می­دهند که تخریب در واقع به دلیل ماتی سطح است، که مانند یک لایه پوشش­دهی نامطلوب رفتار می­کند. نتایج ما حساسیت عملکرد جذب نانوذرات نور را (MNPs)، برای تغییر خواص ماده­ی دی­الکتریک که آنها را احاطه می­کند،  برجسته می­نماید. این برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نانوذرات (MNPs) هوا، به منظور جلوگیری از ماتی مهم است. استفاده از کپسوله­سازی، پوشش­دهی، یا مواد تعبیه شده که پتانسیل تغییر شیمیایی سطح MNP را دارند، نیز باید اجتناب شوند. نتایج تجربی، یک روش برای کاهش این اثرات منفی را نشان می­دهند.

قیمت فایل فقط 10,000 تومان

خرید

برچسب ها : اثر سالخوردگی ( فرسودگی) روی خواص پراکندگی نانوذرات نقره برای سلول خورشیدی پلاسمونیک , نانوذرات فلزی , پلاسمون , MNPS , پراکندگی , سالخوردگی , جریان نوری , پوشش دهی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر