امروز: جمعه 29 تیر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقایسه ابعاد سرشت،منش و نارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال

مقایسه ابعاد سرشت،منش و نارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال دسته: علوم انسانی
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 103 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 11

مقایسه ابعاد سرشت،منش و نارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال

قیمت فایل فقط 8,900 تومان

خرید

مقایسه ابعاد سرشت،منش و نارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال

بیان مسئله:

صرع نوعی به هم خوردگی نامتناسب سیستم عصبی است  که منجر به حمله های مکرر به صورت تشنج می شود دلیل این امر تخلیه الکتریکی بیمار گونه شدید  و ناگهانی سلولهای  مغزی است (1). این اختلال از اختلالات نورولوژیکی شایعی است که می تواند در هر سن ، نژاد و هر طبقه اجتماعی  بروز کند و یکی از شایعترین اختلالات عصبی است که شیوع آن در جهان 7در 1000 می باشد(8). تشخیص صرع با وقوع دو حمله تشنجی یا بیشتر در فرد بدون علل فعال می باشد(6).

طرز فکر اشتباه فرد نسبت به خود و بیماری اش باعث می شود که فرد از جامعه و فرصتهایی که حق اوست کناره گیری کند و این امر  موجب  می شود که فرد این رفتارها را الگوی  رفتاری خود در زندگی  قرار دهد در نتیجه این رفتارها باعث ایجاد تاثیراتی بر کارکردهای زندگی شخص می شود و دچار هیجانات مختلف همچون اضطراب، افسردگی، خودکم بینی  و پایین بودن اعتماد به نفس ، وسواس، عصبانیت، حالتهای تهاجمی و خشم شوند که ویژگی های شخصیتی محسوب  می شوند که به ترتیب باعث رفتارهای  مرتبط با آن هیجان می شود(1).

قیمت فایل فقط 8,900 تومان

خرید

برچسب ها : مقایسه ابعاد سرشت،منش و نارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال , پایان نامه مقایسه ابعاد سرشت ، منش و نارسایی هیجانی در مقایسه ابعاد سرشت ، منش ونارسایی هیجانی در بیماران مبتلا مقایسه ابعاد سرشت ، منش ونارسایی هیجانی در بیماران مبتلا مقایسه ابعاد سرشت و منش در بیماران مبتلا به صرع لوب PDFپایان نامه مقایسه ابعاد سرشت منش و نارسایی هیجانی در دانلود مقایسه باورهای فراشناختی و تعلل ورزی در بین بیماران خرید آنلاین پ

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر