امروز: پنجشنبه 28 تیر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل

مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل دسته: آزمون ارشد
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 154 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 16

مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل

قیمت فایل فقط 3,500 تومان

خرید

مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل

مقدمه

 بهداشت روان یک زمینه تخصصی در محدوده ی روان پزشکی است و هدف آن ایجاد سلامت روانی به وسیله پیشگیری از ابتلاء به بیماری روانی، کنترل عوامل موثر در بروز بیماری های روانی، تشخیص زودرس بیماری های روانی، پیشگیری از عوامل ناشی از برگشت بیماری های روانی و ایجاد محیط سالم برای برقراری روابط صحیح انسانی است برای بهزیستی، رفاه اجتماعی و سازش منطقی با پیامدهای زندگی(محرمی،1388)

بهداشت روانی ، روان پزشکی پیش گیر ، بهداشت روانی اجتماعی و یا روان پزشکی اجتماعی به کلیه روشهایی اطلاق می شود که برای جلوگیری از ابتلاء به درمان بیماری های روانی و توان بخشی بیماری های روانی به کار می رود(محرمی،1388).

اضطراب عبارت است از یک احساس منتشر نا خوشایند و مهم و دلواپسی با منشاّ ناشناخته که به فرد دست می دهد و شامل عدم اطمینان ، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. وقوع مجدد موقعیت هایی که قبلاِّ استرس زا بوده اند یا طی آنها به فرد آسیب رسیده است باعث اضطراب در افراد می شود همه انسانها در زندگی دچار اضطراب می شوند. ولی اضطراب مزمن و شدید غیرعادی و مشکل ساز است. تحقیقات و بررسی ها نشان می دهند که اضطراب در خانم ها ، طبقات کم درآمد و افراد میانسال و سال خورده بیشتر دیده می شود(مختاری ، 1386).

قیمت فایل فقط 3,500 تومان

خرید

برچسب ها : مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل , مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل در شهرستان اردبیل

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر